Standard.al

Donald Lu uron shqiptarët: Të ripërkushtohemi për një të ardhme të drejtë

1

Ambasadori i SHBA-së në Tiranë ka uruar të gjithë shqiptarët për vitin e ri 2018.

Me anë të një kartoline në faqen zyrtare të ambasadës, Lu në emër edhe të punonjësve të tjerë të ambasadës shprehet me fjalët më të mira për Shqipërinë e shqiptarët.

Mesazhi i ambasadorit Donald Lu:

Të gjithë ne në ambasadën amerikane iu urojmë të gjithë miqve tanë në Shqipëri një Vit të Ri plot shëndet e lumturi.

Shqipëria është një vend i jashtëzakonshëm me njerëz të mrekullueshëm.

Le ti ripërkushtohemi ndërtimit të një të ardhmeje më të drejtë, më të begatë dhe më të sigurtë për fëmijët tanë.

Donald Lu

1 Comment
  1. Donald Trump says

    Ambasadori i Amerikes,uron,Faleminderit,Zoteri Ambasador! Kto urime i deklarun edhe ,Rama,Meta dhe Basha!Rama,si gjithmon dihet,pershendet,nga qdo cep i Shqiperis,ku esht sot nuk esht neser,Meta,pershendeti,urime viti i ri me hare e dashuri,Basha,tha endrra dhe shpresa,e mbare te rrealizohen!Ti shohim me rradhe pershendetjet,e te pareve te Shqiperis!Donald Lu,urime,Shqiperia esht nje Vend i jashtzakonshem,pra te pu nojm per vete e per te ardhmen e Femijve ,pasardhesve!(Pas ketyrw fjaleve,fjalive,qe tingllojn kuptimplot,gjinden Simpatizantet e Tij).Rame,me stilin e Tij,pershendet,nga njeri cep(vend)tek tjetri,qe te kujton endacakun,beduin,(edhe ketu gjinden Simpatizantet e Tij),Meta pershendet,me dashuri,gezuar vitin e ri(edhe ketu gjinden simpatizantet e Tij),ndersa Basha,thot endrra dhe shpresa e mbare te rrealizohen(edhe ketu gjnden Simpatizantet e Tij!Tash,te shohim kush ka me shum Tifoz(Njerez qe mund te behen pjesmarress te ktyre Partive,sepse te paret e Vendit,perfaqesojn edhe Partit e Tyre).Pra u lexun pershendetjet dhe jap mendimin,kush,Parti esht ne vend te pare.Ne Vend te pare esht Lu,ndiqet nga Rama,i Cili,nuk e leshon Vendin e dyte,pastaj vjen,Basha,dhe pas Bashes,esht Meta!Ndersa hakerat e interrnetit,dit e nat,nuk i leshojn pozicionet,kta qeflinj,qe depertojn neper interrnet,Populli feston,festen,e ndrrimit te vitit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.