Presidenti Meta: E kuqja është antioksidant

0

Presidenti i republikës Ilir Meta, i ftuar në ‘Xing me Ermalin’, ka folur dhe për pasionin e tij për pemët.

Loading...

I pyetur nga moderatori i emisionit se kush janë pemët që e tërheqin më shumë, Meta tha se janë shegët dhe qershitë.

Nuk kish si të mungonte ngacmimi i Mamaqit i cili i tha edhe tek pemët zgjedh ngjyrën e kuqe, ndërsa presidenti u përgjigj me batutë: e kuqja është antioksidant.

Edhe pas kaq kohësh në politik vazhdon të zgjedh të kuqen, por të kuqen e shegëve dhe të qershive, për atë politike ndoshta nuk dukej fort i bindur.

Loading...

Lini nje pergjigje