Linda Morina i këndon Edi Ramës

0
Kryeministri, Edi Rama, duke folur gjate seances se fundit parlamentare te sesionit te 6 te Kuvendit te Shqiperise, ku ne rend te dites jane projektligjet per Reformen ne Drejtesi./r/n/r/nPrime Minister Edi Rama, speaks during a parliamentary session.

Presidenti i Republikës Ilir meta, i ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’, ëhstë surprizuar nga moderatori i këtij emisioni.

Loading...

Mamaqi kishte përgatitur dhe një këngë për Presidentin. Ndërkohë që edhe për kryeministrin ka pasur një këngë, të cilën e ka kënduar Linda Morina…

Loading...

Lini nje pergjigje