Ilir Meta ashtu si nuk e kemi pare kurre. Nen pyetesorin e Eres

0

Loading...

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, z.Ilir Meta, ishte i ftuar në puntatën e sotshme të emisionit “Xing me Ermalin”, ku pa e nisur ende mirë intervistën, ka shkaktuar të qeshura të shumta me batutat e tij.

Vetëm pak pas mbërritjes së Metës në studio, moderatori i emisionit Ermal Mamaqi, deklaroi se intervistën nuk do ta niste ai, por një person që aspiron të bëhet kryeministër.

“Aleksandër Frangaj?”- pyeti menjëherë presidenti duke shpërthyer më pas në të qeshura së bashku me publikun dhe Mamaqin.

 

Loading...

Lini nje pergjigje