Era i bën surprizën presidentit

0

Era Meta, vajza e presidentit të Republikës, ka surprizuar të atin në emisionin ‘Xing me Ermalin”, ku e ka gozhduar atë me pyetje të sikletshme. Një prej tyre, ishte pyetja nëse Ilir Meta e kishte gënjyer atë ndonjëherë.

Loading...

 

“Ndonjëherë, kur i dërgoje letra me dëshira Babagjyshit para pak kohësh. Dhe i lutej që të kishte sa më shumë pushime gjatë vitit shkollor.”-rrëfeu presidenti Meta, duke treguar kështu se edhe Era ka të njëjtat dëshira si pjesa më e madhe e moshatarëve të saj.

Loading...

Lini nje pergjigje