Rita “dhuratë” për fansat, foto gjysmë e zhveshur

0
Rita Ora ka shënuar fundin e 2017 duke pozuar topless dhe të pasmet e saj. Këngëtarja ka postuar në Instagram për fansat e saj një dhuratë të veçantë për vitin e ri.
Në disa foto, 27-vjeçarja tregon asetet e saj vetëm me një palë të brendshme të zeza dhe syze dielli.

Ajo ka kryqëzuar krahët para gjokseve teksa pozon para kameras. Tatuazhet janë mjaft të dukshme, teksa shkruan në foto “ Të ecësh drejt 2018 si..po sapo postova një foto të të pasmeve të mia”. Kjo vjen pasi këngëtarja e famshme konfirmoi se është në një lidhje me Andrew Watt.

Loading...

Prej më shumë se një viti spekulohej se ajo ishte në lidhje me muzikantin dhe lajmin e konfirmoi së fundmi me një foto në Instagram.

Loading...

Lini nje pergjigje