Standard.al

Fill pasi zbret nga urbani, tronditet e moshuara në Tiranë

0

Një grua e moshuar ka bërë denoncim në polici, se i ka ndodhur një ngjarje e pazakontë. Dje, 73-vjeçarja E.Q,, banuese në Tiranë, është paraqitur në komisariatin numër 3 dhe ka kallëzuar se pas i ka zbritur nga autobusi i linjës Kinostudio-Kombinat te “rruga e Kavajës”,  është goditur një djalë i panjohur.

E moshuara e përshkroi agresorin një “djalë i ri”, të cilën me të cilën nuk kishte njohje.

Policia njoftoi se po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit.

Nuk dihet çfarë qëllimi ka pasur personi që ka kryer këtë veprim.

Materialet për rastin u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprën penale “Dëmtime të tjera me dashje”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.