Enca dhe Françeska puthen në party

0

Enca dhe Françeska janë dy mikesha të pandara.

Loading...

Ish banorja e Big brother ka festuar ditëlindjen deh në këtë festë nuk mund të mungonte Enca.

Këngëtarja dhe modelja janë argëtuar shumë, veçanërisht në shoqërinë e njëra-tjetrës duke shkëmbyer edhe puthje në buzë.

Një detaj ky që kurrsesi nuk mund t’i shpëtonte vëmëndjes. Edhe pse ajo nuk ishte një puthje tamam, por një gjest që tregon shumë dashuri mes tyre.

 

Loading...

Lini nje pergjigje