Foto nga takimi i Bashës në Kombinat: Bashkohuni me protestën e PD-së

0

Kreu demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me qytetarët dhe strukturat e PD-së në zonën e Kombinatit në Tiranë, në kuadër të nisjes së turit të takimeve për organizimin e protestave që do të mbahen në janar nga opozita.

Loading...

Basha ka ftuar shqiptarët të bashkohen me protestat e opozitës, për ti dhënë fund pushtetit të kësaj pakice të kriminalizuar e të korruptuar.

Loading...

Lini nje pergjigje