Aksident i rëndë në Tiranë

0

Një aksident më një grua të plagosur rëndë ka ndodhur në kryeqytet. Ngjarja është shënuar në rrugën ‘Misto Mame’, në kryeqytet.

Loading...

Policia njofton se rreth orës 12:35, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë se në rrugën “Konferenca e Pezëz”, ka një aksident.

Menjëher në vendgjarje kanë mbëritur shërbimet e Policisë dhe Ambulanca,  ku nga verifikimet paraprake rezulon se:

Në rrugën “Konferenca e Pezëz”, në Misto Mame, mjeti me targë AA 200 PX, me drejtues Enjo Dani, 24 vjeç, ka aksidentuar këmbësoren E.B, rreth 40 vjeç, e cila u transportua për në spital dhe ndodhet në gjëndje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po kryen veprimet e metejshme për përcaktimin e shkakut të aksidenit.

Drejtuesi i mjetit është  shoqëruar në Polici për veprime të mëtejshme.

Loading...

Lini nje pergjigje