Shqiptarja seksi qe shkrin akullnajat

0

Nusja më e re dhe më sexy është duke jetuar momentet më të lumtura.

Loading...

Modelja shqiptare Angela Martini po shijon në maksimum këto çaste.  Pas dasmës që la me gojë hapur të gjithë, Angela dhe miliarderi rumun nuk kanë të ndalur me surprizat e tyre.

U panë në një lokal tëksa falnin puthje pasionante e tashmë Angela ka disa poza të reja që ngrenë temperaturat dhe e bëjnë të duket e parrezistueshme.

Këtë herë modelja bukuroshe shfaqet me bikini seksi duke treguar format e saj të mrekullueshme.

Anxhela Martini është lidhur në martesë me të dashurin e saj rumun Dragos Savulescu disa javë më parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë çifti  duke publikuar në rrjete sociale foto nga ceremonia në Las Vegas. Pas dasmës surprizë të modeles Angela Martini, bashkëshorti i saj i ka dhuruar një makinë lukzoze.

 

Loading...

Lini nje pergjigje