Standard.al

Tiranë/Djali vret babanë me çekiç dhe e hedh në liqen

0

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Tiranë.

Një djalë ka vrarë babanë e tij duke e goditur me çekiç e më pas trupin e tij e ka hedhur në liqen.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Farkës në Tiranë.

Policia ka marrë informacion në lidhje me këtë krim të rëndë dhe ka ndaluar djalin.

Trupi i pajetë është nxjerrë mëngjesin e sotëm nga liqeni i Farkës.

Kanë qenë polumbarët e RENEA-s ata që rreth orës 09:00 e kanë nxjerrë trupin nga liqeni.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.