Eugent Bushpepa shkon në eurovizion

0

Këngëtari Eugent Bushpepa është shpallur fitues i eidcionit të 56-të të Festivalit të Këngës në RTSH,fitore që e e bënë si përfaqësues të Shqipërisë në Eurovizion, shkruan KultPlus.

Loading...

Ai ka kënduar këngën “Mall” dhe shumë herët fansat ishin rreshtuar për këtë këngë, si këngë fituese e këtij edicioni.

Loading...

Lini nje pergjigje