Albi Nako feston ditëlindjen me një tjetër bukuroshe pas ndarjes

0

 

Loading...

Në postimet e koreografit dhe balerinit të famshëm Albi Nako gjatë ditëlindjes shfaqet një

tjetër bukuroshe. Bëhet fjalë për Alesia Bami, velina sexy e emisionit “Stop”.

“Happy birthday lali, të uroj gjithë të mirat e botës” më pas shihet një puthje te urimi i Alesia Bamit.

Albi Nako ka marrë shumë urime nga miqtë e tij për ditëlindjen, por ka munguar urimi i Klaudia Pepës, nuk dihet nëse e ka uruar me mesazh privat ose ta ketë telefonuar.

Pas ndarjes Klaudia dhe Albi thanë se do të ngeleshin miq pas ndarjes, kjo nuk do të ndikonte.

Loading...

Lini nje pergjigje