Diellza Kolgeci shkrin ‘akullin’ në këto ditë të ftohta

0

Modelja Diellza Kolgeci, ka realizuar një fotografi tejet të bukur. Edhe pse në temperatura të ulëta dhe në një ambient të mbuluar me borë ajo është shfaqur gati nudo.

Loading...

Një pallto të gjatë e mban përmbi krahëve me shumë stil. Ndërsa në përshkrimin e fotografisë, ndër të tjera thotë se edhe nëse moti është i ftohtë nuk duhet lënë zemren të ftohet.

Kolgeci fotosesione të tilla ka bërë edhe në të kaluarën. Ndërsa, ajo cilësohet si njëra prej modeleve më seksi në skenën e modelizmit, shkruan Express Rozë.

Vite më parë Kolgeci pati realizuar edhe këngë, ndërsa ka kohë që modelja nuk ka sjell ndonjë këngë për fansat e saj.

Loading...

Lini nje pergjigje