Standard.al

Rama vë bast për Partizanin

0

Politika përzihet sërish me futbollin, shkak është bërë humbja shokuese e Partizanit 5-0 përballë Luftëtarit.

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar se di gjithçka nga futbolli dhe e di mirë pse humbi ekipi i kuq: Edi Rama e paska luajtur në baste!

E ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit” në News24, Kryemadhi akuzoi klubin e Partizanit se ka shitur ndeshjen

“Pse u mund Partizani 5-0? Kujtoni ju se Luftëtari shënon 5 gola? Është pastrim parash, për baste, Edi Rama e ka vendosur. Ai pastron para në Amerikë, Katar etj…”.

foto ilustruese

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.