Standard.al

Shenjat e horoskopit më me fat dhe ato të pafata gjatë vitit 2018

0

Cila është shenja që do të jetë më fatlume dhe cila ajo më e pafata e vitit 2018?

Lista është hartuar duke pasur parasysh kalimet e përgjithshme të planetit Jupiter (deri në tetor 2017 nga Peshorja te Akrepi), por edhe të Saturnit (për të gjithë 2018 në Bricjap) në 12 shenja.

Ja renditja e shenjave nga më fatlumët në më të pafat.

Akrepi – 10 yje
Gaforrja – 9 yje
Peshqit – 8 yje
Virgjëresha – 7 yje
Shigjetari 6 yje
Binjakët – 6 yje.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.