Standard.al

VIDEO – Eksperimenti social/ Modelja ju prek meshkujve organin gjenital, arsyeja do ju habisë

0

Një eksperiment social i zhvilluar në Brazil ka vënë në provë rreth 100 meshkuj.

E themi këtë, pasi një modele ka prekur tek organi gjenital meshkuj të cilët ishin, duke ecur në rrugë, kafene dhe ambiente të tjera.

Ajo ka pa prekur çdo mashkull që i dilte përpara.

Shumë prej tyre meshkujve janë ndjerë të shokuar, disa janë fyer por të gjithë pa përjashtim janë ndjerë në siklet.

Modelja në fjalë ka thyer një rekord e para se asnjë femër nuk ka guxuar të bëjë diçka të tillë më parë dhe e dyta sepse arriti të prekë më shumë se çdo modele tjetër që e ka kryer këtë eksperiment social.

VIDEO

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.