Manjani: Lu dhe Vlahutin do ishin shpallur “non-grata” në çdo shtet normal

1

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani ka reaguar në rrjetet sociale lidhur me situatën politike, sa i takon zgjedhjes së kryeprokurorit të ri, pas përfundimit të mandatit të kryeprokurorit aktual Adriatik Llalla.

Loading...

“Lu&Lei nuk mund të vendosin për çështje që i takojnë strikt përfaqësuesve të popullit Shqiptar! Aq më pak mund të vendosin duke sugjeruar shkeljen e Kushtetutës së Republikës! Në çdo shtet normal, do tu ishte filluar proçedura e shpalljes non-grata, në një situatë të tillë!”, – shkruan Manjani.

Loading...

1 Koment

  1. Llafazan idiot, aktiviteti i dy perfaqesive eshte sh. I vlefshem per partite politike qe zihen per cdo gje dhe nuk mbarojne pune per popullin.

Lini nje pergjigje