I quajti “antiamerikanë”, deputeti socialist përplaset me Edi Palokën (FOTO)

1

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Edi Paloka i është përgjigjur pak minuta më parë me anë të një postimi në Facebook kreut të komisionit të Ligjeve, deputetit socialist Ulsi Manja.

Loading...

Në kohën që opozitarët braktisën komisionin e Ligjeve teksa diskutohej për zgjedhjen e kryeprokurorit të ri, Manja i cilësoi antiamerikanë deputetët e djathtë, ndërsa Paloka në një status thotë se ku është një cilësim që të bën të qeshësh.
Sipas tij, është për të ardhur keq që qeveria po e çon vendin drejt kaosit e destabilitetit.
Screenshot_2.png

Loading...

1 Koment

  1. Mos habitet PD dhe te luaj rolin e budallait, Berisha eshte antishqipetar korbi i zi gjithashtu antiamerikan , ai eshte sh i kamufluar , edhe suita qe ai ka krijuar ne kupole zbaton me servilizem direktivat e tij.

Lini nje pergjigje