Bëri 50 operacione për t’i ngjarë Angelina Jolie? Njinuni me vajzën që mashtroi gjithë botën (Video)

0

Fotoja e një vajze që dukej si e deformuar nga operacionet plastike bëri xhiron e botës brenda pak orësh. Mediat e huaja raportuan se vajza nga irani Sahar Tabar ka kryer mbi 50 operacione platike për t’i ngjarë aktores së njohur Angelina Jolie.

Loading...

 

 

46FA5ED300000578-5144151-image-a-126_1512402282123

Por ja që 19-vjeçarja na paska mashtruar të gjithëve. Sahar në fotot e saj kombinoi fotoshopin me kameran e telefonit, duke nxjerr foto të frikshme të transformimit të saj. Sahar ka dhënë një intervistë, ku me zë dhe figurë pranon se gjithçka ishte një sajesë.

nintchdbpict0003700316465

46D6485400000578-5144151-image-a-131_1512402535157

Loading...

Lini nje pergjigje