Tirana pa drita/ Ja zonat me probleme dhe kur rikthehet energjia

0

Në disa zona të kryeqytet është ndërprerë energjia elektrike.

Loading...

OSHEE bën me dije se: Për shkak të një avarie në linjën 35 kV Tirana 1 – Mëzez, OSHEE ka stukuar energjinë elektrike, sot në mbrëmje ora 19.20, e cila do të zgjasë deri në orën 20.30.

Zonat pa energji elektrike:

Bërxull, Domje, Bathore, Ujësjellsi Kamëz, Qerekë, Tapizë, Pompat Tapizë, Breg Lumi, Reparti Ushtarak, Laknas (pjesërisht), Pompat e Antibiotikut, Privat/ Alumin, Everest, Frutikultura, Çekrezë, Kasale, parafabrikatet Kamëz dhe Valias.

Loading...

Lini nje pergjigje