Pa filtra pa make up…Elsa Lila na habit me pamjen e saj edhe pas kaq shumë vitesh

0

E mbani mend Elsa Lilën kur doli për herë të parë në skenë me këngën ‘Pyes lotin’në vitin 1996? Me një pamje engjellore, lëkurë të lëmuar e portretin e një vajze të dlirët, vetëm 15 vjeç….Por edhe pse kanë kaluar dy dekada që atëherë, Elsa ka mbetur pothuajse e njëjta. Nënë e një vajze që quhet Evita, Elsa i ka lënë të 35-at dhe ka shumë vite përvojë, e megjithatë vazhdon të zgjedhë të jetë natyrale, shkruan shije.

Loading...

 

 

Pothuajse pa make up, me flokë natyralë dhe e veshur thjesht dhe sport, feminiliteti i Elsës flet me gjuhën e thjeshtësisë dhe kjo ndoshta është arsyeja që koha nuk lë në fytyrën e saj asnjë gjurmë vitesh… Ndryshe nga shumë artiste të tjera, Elsa ruan një profil të ulët për sa i përket ndarjes së momenteve të jetës personale në rrjetet sociale. Ajo shfaqet rrallë, atëherë kur vërtet na merr malli për të!

?????????????????????????????????????????????????????????
Loading...

Lini nje pergjigje