Lubonja: Sigurimi i prones nga permbytjet..as Italia nuk e ka me vkm

0

Analisti Fatos Lubonja i ftuar sot ne rubriken Opinion te news 24, ka folur per permbytjet dhe Qeverine Rama. e sidomos per VKM qe Rama kerkon te vendose per sigurimin e tokave te permbytura. Analisti tha se ko eshte dicka shum e veshtire dhe kerkon nje studim te mire para se te behet, pasi ka shtete ne Ewrope q e e kane , por te standardeve te Zvicres, ne rajon askush nuk e ka, madje as Italia nuk e ka qe eshte e rrezikur nga termetet

Loading...

Kete tha analisti Lubonja, po kujt ja tha eshte pyetje………

Loading...

Lini nje pergjigje