Publikohen pamjet e rralla brenda vilës luksoze të Ermal Mamaqit (Foto)

0

Pak kohë më parë aktori dhe prezantuesi, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska njoftuan blerjen e vilës së tyre luksoze në një nga komplekset më të njohura të kryeqytetit.

Vila e tyre u komentua shumë për shkak të çmimeve të larta që kanë banesat në këtë zonë.
Së fundmi drejtuesi i emisionit ‘Xing me Ermalin’ ka publikuar pamjet e para brenda vilës në periferi të kryeqytetit.

Në pamje shihet Ermali duke luajtur me djalin e tij të vogël, ndërsa shfaqet edhe një pjesë e shtëpisë. Gjithashtu në foto duket edhe pema e vitit të ri dhe e Krishtlindjeve.

u67yjhm

6hjnm

65uyjh

Lini nje pergjigje