Perisic: Spaleti me bindi te qendroja te Inter e te refuzoja Mancesterin

0

Ivan Perisic ka thënë se trajneri i Inter, Luciano Spalletti, ka qenë vendimtar në vendimin e tij për të refuzuar Manchester United dhe për të qëndruar në Itali.

Loading...

Sulmuesi kroat i krahut është kërkuar me ngulm nga Jose Mourinho gjatë merkaton së verës dhe vetë lojtari shprehu dëshirën për t’u larguar nga klubi milanez.

Loading...

Lini nje pergjigje