FOTO/ Kur je milionere: Emina Çunmulaj i rendit pakot me këpucë mijëra dollarëshe

0
Një palë të tilla janë ëndrra e çdo gruaje. Janë ndoshta këpucët më seksi e më elegante që janë dizajnuar ndonjëherë dhe mbajnë emrin Christian Loubotin
Por një palë të tilla nuk janë ëndërr për modelen e famshme shqiptare Emina Çunmulaj, që këpucët Loubotin i ka të zakonshme. Bukuroshja shqiptare e

Martuar me biznismenin milioner izraelit Sam Nazarian, ka prezantuar para ndjekësve të saj në instagram blerjet e reja, që përfshijnë dhjetëra këpucë Loubotin, të modelevs më të reja, por edhe mga ato klasiket.
Në këtë video, modelja shfaqë këpucët e blera me dhjetëra sosh, e edhe pakot e renditura që mbajnë si mbishkrim këtë markë tejet të famshme, e po aq sa të famshme edhe të shtrenjtë.

Loading...

Emina para pak ditësh zbuloi po ashtu se është shtatzënë dhe se po pret fëmijën e dytë me bashkëshortin e saj Nazarian, me të cilin ka edhe një vajzë, Ellan. /Prive.al

Loading...

Lini nje pergjigje