Standard.al

Dritan Kaba: Edi Rama, një rrotë mbi rrota

0

 

Përfaqësuesi i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Dritan Kaba ka ironizuar sot kryeministrin Edi Rama, i cili gjatë vizitës në një nga zonat e përmbytura shihet duke ecur mbi rrotat e makinave, për të mos u bër me baltë.

Me anë të një statusi në Facebook, Kaba e e komenton foton e Ramës si: Një rrotë mbi rrota>

Ja statusi i Kabës:

NJE RROTE, MBI RROTA

VETEM GJENDJEN E JASHTEZAKONSHME TE MOS E SHPALLE

Ky eshte rasti i shitjes se asgjese.

Nje propagande e shpifur.

Rrota kalon mbi rrota dhe nje fotograf nga nje ane dhe tjetri ne anen tjeter nuk jane asnjeri ne balte.

E kuptoni, qe nje rrote nuk ka nevoje te kaloje mbi rrota, por thjesht te shpalle gjendjen e jashtezakonshme.

Por eshte gati te kaloje mbi rrota, nen rrota, te bej cirk, estrade, pantonime, skeç, teater, film, serial vetem te mos paguaje familjet shqiptare per demet.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.