Horoskopi, e premte 1 dhjetor 2017

0

Dashi

Loading...

Ambienti në jetën tuaj në çift do jetë mjaft i ngrohtë gjatë kësaj dite. Do ndiheni mirë pranë personit që dashuroni dhe do kaloni momente të paharruara pranë tij.

Demi

Ditë shumë e lumtur kjo e sotmja për ata që janë në çift. Do dashuroheni në mënyrë pasionante me partnerin/en dhe do doni qe dita te mos ketë një fund.

Binjakët

Të dashuruarit nuk duhet të tregohen striktë me ata që kanë në krah sepse mund të kenë mosmarrëveshje të shumta. Në planin financiar merrni masa a më shpejt.

Gaforrja

Ditë disi më e qetë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do jeni me këmbë në tokë dhe do i pranoni disa gabime që keni bërë. Partneri/ja nga ana tjetër do jetë më tolerant.

Luani

Jeta juaj në çift do e humbë paksa alegronë dhe harmoninë që ka pasur. Nuk do bini dakord për shumë gjëra dhe situata ka rrezik të ndërlikohet. Buxheti duhet menaxhuar me më shumë kujdes dhe largpamësi.

Virgjëresha

Ditë e keqe kjo e sotmja për të dashuruarit. Nuk do jeni në gjendje të mire për të diskutuar qetësisht me partnerin/en dhe do debatoni ashpër me të. Financat fatmirësisht do mbrohen gjithë kohës nga yjet.

Peshorja

Ditë mjaft harmonike kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Do flisni më tepër me partnerin/en dhe do e respektoni çdo mendim të njeri-tjetrit. Ekuilibri financiar i mirë.

Akrepi

Plutoni do nxitë debatet në jetën tuaj në çift dhe do e keni shumë të vështirë të ruani një klimë të ngrohtë. Asgjë nuk do shkojë ashtu si ju e kishit menduar. Financat do vijnë duke u përkeqësuar.

Shigjetari

Do i jepni shumë prioritet jetës suaj në çift gjatë kësaj dite dhe çdo gjë do shkojë për mrekulli. Partneri/ja nga ana tjetër do kujdeset më tepër për ju dhe do iu surprizojë. Plani material do fillojë të përmirësohet.

Bricjapi

Marrëdhënia në çift do jetë më e mirë se disa ditë më parë, megjithatë që situata të vazhdojë kaq e ngrohtë duhet t’i merrni gjërat me qetësi. Duhet të merrni disa masa strikte.

Ujori

Pasioni në çift do jetë i zjarrtë gjatë kësaj dite. Do ndiheni edhe më mirë pranë atij/asaj që dashuroni dhe do jeni gati të merrni edhe vendime. Financat do jenë goxha shqetësuese kështu që shpenzoni me maturi.

Peshqit

Nuk do jeni shumë të kthjellët sot për atë që duhet të bëni në jetën në çift dhe do debatoni herë pas here me partnerin/en. Financat do jenë mjaft delikate prandaj kujdes me shpenzimet që do kryeni.

Loading...

Lini nje pergjigje