Standard.al

Zbulohen arsyet e dorëhqejes së deputetit Muça, akuza PDIU-së/Letra e plotë

1

Deputeti i PDIU-së në qarkun e Elbasanit Bujar Muça, i cili ka paraqitur sot dorëheqjen e tij pranë KQZ-së, mësohet se ka marrë këtë vendim për shkaqe politike dhe jo personale.

Muça në letrën drejtuar KQZ, akuzon PDIU-në se ka dështuar në mbajtjet e premtimeve dhe në arritjen e objektivave elektorale, për të cilat ai ishte zgjedhur.

Pavarësiosht tërheqjjes si depytet, Muça i ka garantuar votuesit se do të vazhdojë të qëndrojë pranë tyre.

Më poshtë letra e tij.

1 Comment
  1. Daj Jaku says

    Këtij derëbardhi ja ka mbledhur Qifja, i ka shtirë tmerrin. Ku e katandise Partinë e Çamëve të Muhedinit o Idriz/drizë?

Reply To Daj Jaku
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.