Plagoset në Tiranë një agjent policie nga njerëz të Emiljano Shullazit

0

Burime konfidenciale konfirmuan për Tpz.al se disa të shtëna me armë zjarri tek zona e Ish Parkut të Autobusëve, në Tiranë, kanë plagosur një efektiv policie, me detyrë Agjent, pranë Forcave Operacionale.

Loading...

Burimet saktësojnë, se i plagosuri me incialet E.B ka patur një konflikt me disa persona të cilët njihen si eksponentë kriminalë dhe pjesë e grupit të Emiljano Shullazit. Ngjarja e rëndë, ka ndodhur tek Lokal “Xhino”, pranë ish Parkut të Autobusëve.

Loading...

Lini nje pergjigje