Standard.al

Rama uron ndryshe “mirëmëngjesin”

0

Kryeministri i vendit Edi Rama ka zgjedhur që këtë mëngjes të diele t’ju urojë një ditë të mbarë shqiptarëve me disa foto ndryshe.

 

Nëpërmjet disa fotove të shpërndara në Facebook, Rama shihet në një palestër shkolle, me top në dorë përpara koshit të basketbollit teksa shpalos talentin e tij, ndërsa ministra e deputetë të PS qendrojnë në këmbë pak larg tij, duke e vështruar.

 

“MIRËMËNGJES 😃dhe ju uroj një të dielë të qetë ✌🌹”- shkruan Rama në facebook.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.