Standard.al

Foto/“Shefi i inspekortiatit të ndërimit Sarandë grabit pronën publike”

0

Sali Berisha ka bërë denoncimin e radhës me fotografi konkrete.

“Ne Narkoshtetin e Norieges Shefi i inspektoratit te ndertimit Sarande grabit token publike me ndihmen e  gruas, drejtore hipoteke!”, shkruan ai dhe përcjell denoncimin e qytetarit:

“Pershendetje doktorr.Po ju bej me dije se shefi i inspektoriatit ndertimor Sarande Ardi Kola po zapton me dokumenta falco pronen publike si dhe rrugen.Ne planin urbanistik te teritorit te shqiperis te miratuar nga Z.Majko kur ishte kryeminister rezulton zone e gjelber ose lulishte.Ky zotria ka ber dokumenta falco se ka nusen drejtore hipoteke ne sarande .Lagjia njoftoi bashkin dhe policin dhe nuk po vepron.po ju nis dhe fotot.Flm per mirekuptimin.Zona B 3 sarande”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.