Standard.al

Berisha: Tronditese, materniteti i Durresit pa uje!

0

“Miq, le ti urojme ne engjellit te vogel jete te gjate me plote shendet mbaresi e te mira se bashku me prinderit. Por le te denojme ne Noriegen, qe premtoi shendetesine falas por solli narkoshtetin e tij”.

Keshtu shkruan Sali berisha ne Facebook dhe percjell mesazhin e meposhtem:

“Mirembrema Z Berisha,une edhe familja ime ju urojme shendet,ju edhe familjes suaj. Bashkshortja ime solli ne jete vajzen tone dje ne maternitetin e Durresit,sot gjithe diten materniteti nuk kishte uje,se Ku do lahen keto nena nuk e di.edhe dera kryesore ishte e mbyllur,duhet te kaloje rrethqark me hyre brenda.edhe banjoja eshte per faqe te zeze.poshte rilindja e qelbesirave”

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.