Vazhdon sulmi, Rama i krahason mediat me gjykatat: Janë njësoj për pabesueshmërinë

0

Kryeministri Rama ka vazhduar sonte sulmet ndaj gazetareve. I ftuar ne emisionin “studio e hapur” ne news ai e krahasoi besueshmerin e medias me besueshmerine qe ka tek publiku, gjykata. ” Ne kemi bere sondazhe dhe kemi rezultate qe tregojne se publiku i krahason mediat per nga pabesueshmeria me gjykatat”

Lini nje pergjigje