Rama e lëshon sërish ish-ministrin: S’jam avokat i Tahirit dhe as qeveria e PS nuk është avokate e Tahirit

0

I pyetur ne emisionin “studio e hapur” mbi patentat e ish-ministrit te Brendshem, kryeministri Rama tha se nuk eshte avokati i Tahirit. ” Une sjma avokat i Tahirit, as qeveria nuk eshte avokat i Tahirit e as PS nuk eshte avokat i Tahirit”.

Lini nje pergjigje