Berisha: Balla “kurban” i Ramës, kush e ka radhën?

0
KONFERENCE PER ENERGJINE - Kryeministri Edi Rama, duke folur gjate nje konference me teme "Rimekembja Energjitike", te organizuar nga OSHEE./r/n/r/nCONFERENCE ON ELECTRICITY - Prime Minister Edi Rama, speaks during during a conference on the theme "Energy Recovery", organized by OSHEE.

Ish-kryeministri Sali Berisha e ka konsideruar shkarkimin e Sokol Ballës nga drektor lajmesh të Top Channel si një plan të Edi Ramës.

“Sokol Balla, kurbani i fundit i Norieges?! Kush e ka radhen tani? Nuk dihet, por as pastruesja dhe roja nuk ndjehen te sigurte!”- shkruan Sali Berisha në rrjetete sociale.

Lini nje pergjigje