Mr. Bean bëhet baba në moshën 62-vjeçare

0

Rowan Atkinson i njohur për të gjithë si Mr.Bean u bë baba për të tretën herë. Aktori  62-vjeçar është bërë baba edhe i një fëmije me partneren, 33 vjeçaren Louise Ford.

Loading...

Ai me Louisen është lidhur në vitin 2013, ku aktorja u bë e famshme në saje të portretizimit të Kate Middletonit në komedinë “The Windsors” të Channel 4. Mr.Bean nga martesa e mëparshme me Sunetra Sastry ka dy fëmijë, djalin Benin 23 vjeçar dhe vajzën Lilz 21 vjeç.

Loading...

Lini nje pergjigje