Standard.al

Ija e Bes Kallakut thirrje Edi Ramës: Ça ke me pusin tim? Na bje ujtin i herë, masnaj na vej matsin o t’keqen nona

0

Nisma e fundit e qeverisë dhe e kryeministrit Edi Rama, për të pajisur me matës edhe puset e ujit, ka indinjuar jo pak qytetarët shqiptarë, të cilët kanë derdhur para dhe djersë për të siguruar vetë ujin e pijshëm.

Një ndër personat e irrituar është dhe aktori Bes Kallaku dhe gjyshja e tij, e cila njihet ndryshe si Ija e Besit.

Me në të një videoje në instagram, aktori i humorit i drejtohet Ramës duke i thënë: ‘Çfarë matësi do me vënë o Edo, ku ka pas Ija pusin ti s’kishe le akoma’.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.