Standard.al

Video/ Basha ja citon në anglisht Ramës: Derrin sado ta veshësh mirë mbetet po derr

0

https://www.youtube.com/watch?v=CvUFjJlzxlU

Në seancën e sotme parlamentare batutat, akuazt dhe replikat kanë qenë të shumta mes kryeministrit Rama dhe kreut të opozitës Lulzim Basha. Ky i fundit në një moment replike me kreun e qeverisë duke marrë një frazë nga një fushatë në Amerikë citoi në anglisht në parlament duke pohuar:  “Mund ta marrësh një derr, mund ta veshësh mirë, mund ta quash Edi, por mbetet një derr”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.