Standard.al

Shkodër/ Shpërthim i fuqishëm në lagjen “Xhabije, tmerrohen qytetarët

0

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkodër.

Ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen “Xhabije” të metropolit verior.

Dyshohet se ka qenë një bombol gazi që e ka sjellë shpërthimin e fuqishëm.

Por policia dhe zjarrfikësit kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet.

Fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka persona të lënduar.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.