Standard.al

Ndahet nga jeta gazetarja e njohur, policia jep detajet e para

0

Gazetarja Adela Xhamani ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm si pasojë i një ataku kardiak.

Ajo duket se jetonte vetëm. Gjatë natës ajo ka pësuar edhe sulmin në zemër, duke ndërruar jetë.

Policia është njoftuar për ngjarjen dhe ka nisur hetimet.

Njoftimi i policisë:

Më datë 29.10.2017, rreth orës 05:10, në rrugën e Thesarit, është gjetur e vdekur në banesën e saj, shtetasia Adelajda Xhamani, 31 vjeç, e cila jetonte vetëm.

Nuk ka shenja dhune. Shtetasia e mësipërme vuante nga epilepsia.

Pritet vendimi i mjekut ligjor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.