“Më jepni ilaçet”/Frikë tek “Komuna e Parisit”, forca të shumta policie rrethojnë zonën (VIDEO)

0

Frikë dhe panik kanë përjetuar disa nga banorët e zonës së “Komunës së Parisit” në Tiranë pasditen e sotme, teksa një numër i madh automjetesh policie dhe oficerë policie kanë rrethuar zonën.

Loading...

 

 

Të tmerruar nga zhurmat dhe numri i madh i policëve në vendngjarje, banorët kanë dalë me shpejtësi nga lokalet dhe banesat e tyre për të parë se çfarë po ndodhte.

Në video dëgjohet vetëm zëri i një burri që kërkon ilaçet e tij dhe më pas futet në një nga makinat e policëve.

E kontaktuar nga JOQ, zëdhënësja e policisë së Tiranës tha: Asnjë gjë nuk po ndodh tek “Komuna e Parisit”. Është thjesht një i dehur që bënte zhurmë, prishte qetësinë publike dhe po e shoqërojnë në komisariat”.

 

Loading...

Lini nje pergjigje