Standard.al

VIDEO/ Fyerjet ndaj gazetarëve, Ismet Drishti parodi për Ramën: Ti je ‘kokrra’ e djalit, Skënderbeu i …

0
Fyerjet e kryeministrit Edi Rama ndaj gazetarëve dhe mediave, shkaktuan debat të fortë në opinionin publik, por dhe reagime dhe kritika të forta ndaj kryeqeveritarit.

Por aktori i humorit si dhe pronari i ‘Tv Zjarr’, Ismet Drishti, ka bërë një tjetër parodi ndaj kryeministrit, për t’iu përgjigjur fyerjeve të tij ndaj medias.

Ndiqni VIDEO-n:

© SYRI.net

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.