Standard.al

FOTO/ Rama masakrohet në Facebook: Po mbron kriminelë e hajdutë…

0
Ndërsa kryeministri Edi Rama ishte duke mbrojtur live Saimir Tahirin dhe duke akuzuar prokurorinë se nuk ka prova, qytetarët i kanë komentuar në rrjetin social Facebook, duke i kërkuar llogari se përse e mbron ish-ministrin.

Duke u gjendur në këtë ‘rrebesh’ komentesh, kryeministri Rama i është shmangur thelbit të çështjes, duke iu dhënë përgjigje ironike komentuesve, në lidhje me të shkruarin dhe mendimet e tyre, që janë kundër Ramës, por që kryeministrin duket se nuk e pranon dot mendimin ndryshe.

Më poshtë keni disa prej komenteve të ndjekësve të Edi Ramës:

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.