Standard.al

Fatmir Xhafaj takohet me kryeministrin Rama

0

Kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj zhvilluan në një takim kokë më kokë, ku besohet se u diskutua për kërkesën e arrestimit të Saimir Tahirit.

Xhafaj dhe Rama ndodheshin sërish dje në një takim në godinën e Kryeministrisë.

Ndërkohë, Saimir Tahiri rreth orës 10:30 doli nga banesa e tij dhe tashmë ndodhet tek Kryesia e Kuvendit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.