FOTO/ Denoncimi i Kryemadhit: Ju zbuloj Ramën me koalicionin e krimit

0

Pas akuzave të forta të Bashës se Edi Rama ka përdorur Durim Keçin për të blerë zgjedhjet dhe kur nuk i duhej më e shiti, një tjetër denoncim vjen nga Kryemadhi.

Kryetarja e LSI-së, përmes një statusi në Facebook, poston një foto ku shfaqet kryeministri Rama, ministri Blendi Klosi dhe kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako, të rrethuar nga disa persona me precedent penal.

“Edi Rama me koalicionin e tij të krimit! Këto janë pjesa e tepsisë dhe drejtuesit e timonit!”, shkruan Kryemadhi teksa poston foton e mëposhtme.

Lini nje pergjigje