Bomba e gazetarit: Dje kur u arrestua Durim Keçi, tek Policia e Durrësit shkuan persona me imunitet

0

Arrestimi i Durim Keçit duket se ka shqetësuar persona me pozicione të larta në qeverinë e Edi Ramës, por edhe persona me imunitet.

Këtë deklaratë e ka bërë mbrëmjen e sotme në emision ‘Opinion’ gazetari Artan Hoxha, i cili tha se pas arrestimit të Durim Keçit ditën e djeshme, në Policinë e Durrësit kanë mbërritur persona me imunitet dhe me pozicione të larta.

Sipas tij, ky arrestim ka ngritur shqetësim. Hoxha mbështeti deklaratën e Bashës, i cili tha se nuk dihet nëse këta persona, që njihen si bosa, do të ekstradohen në Itali.

Lini nje pergjigje