FOTOT/ Hidhet në erë makina e inspektores arsimore në Shkodër

0
foto ilustruese

Makina private e një inspektorje të Drejtorisë Arsimore Rajonale në Shkodër është hedhur në erë me tritol. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës në qytetin verior. Lapsi.al mëson se mjeti ëoklsvagen Phantom me targë AA 700 IY i përket Frida Koplikut. Këto janë edhe fotot e marra nga makina e dëmtuar nga shpërthimi. Policia ka nisur hetimet dhe ka marrë në pyetje edhe inspektoren. Mësohet se ajo ka mohuar të ketë konflikte me persona të tjerë. /

Loading...

Lini nje pergjigje