Standard.al

Shikoni si shkrihet Nora pas Robertit

0

Nora Istrefi dhe Robert Berisha dyshja më e këndshme, dhe çifti më simpatik i show bizit, shkruan Kosovarja.

Ata në këtë periudhë janë duke shijuar kohën se bashku, pasi që sezoni i verës i kushtëzonte dhe nuk mund të ishin shumicën e kohës së bashku. Nora dhe Roberti ishin mjaftë të angazhuar në këtë verë që lamë pas.

Nora më në formë se kurrë më parë, ajo para pak ditësh solli një set fotografi me pamje të vjeshtës. Kishte bërë një përzgjedhje të vjeshtës aq me fines ku edhe linjat e saja të linin për t’u dëshiruar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.